Košarka

Košarkašice FSV-a nisu uspjele vezati drugu pobjedu na startu Premijer lige. Riječanke pale u trećoj četvrtini

K. B.

Nerea Brajac/Foto A. MAKSIMOVIĆ

U trećoj četvrtini punoj grešaka od strane FSV-a gošće su upisale tek sedam poena

SLAVONSKI BROD Utakmica 2. kola Premijer lige košarkašica: Brod na Savi – FSV 82:59 (21:26, 11:10, 28:7, 22:16). Sportska dvorana “Vijuš”. Gledatelja: 80. Suci: K. Holjevac, Lipovac, B. Holjevac.

BROD NA SAVI: Jovančević 18 (9-10), Poljac 23 (2-2), Jones 28 (7-9), Stanković 7, Ćurković 1 (1-2), Fonović, Princip 1 (1-2), Ilakovac, Fastić 2, Katinic, Lovrić, Sims 2.

FSV: Brandić 6 (1-2), Brajac 15 (4-5), Stanić 12 (3-6), Trehub 8, Krakić 8 (0-2), Vidović, Jurčić, Šporčić, Vrban, Tuftan 8 (2-4), Kajfeš 2.

Riječanke nažalost nisu uspjele povezati dvije pobjede na startu Premijer lige, iako su u Slavonskom Brodu u 22. minuti vodile 38:32.

U trećoj četvrtini punoj grešaka od strane FSV-a gošće su upisale tek sedam poena, a domaće na krilima Poljac i Jones ubacile skoro pa isti broj poena kao u cijelom prvom poluvremenu.