NBA liga

VIDEO Navijač Lakersa pogodio s centra i zaradio 75.000 dolara, a onda je njegova momčad potopljena tricom sa sirenom

Andrew Nembhard i Anthony Davis/Foto REUTERS

Pacersi su nadoknadili čak 17 poena zaostatka s početka posljednje četvrtine

RIJEKA Navijač Lakersa je pogodio sa centra i zaradio 75 tisuća dolara. Uobičajeni šou na poluvremenu utakmica NBA lige sretniku je donio lijepi iznos. Domaći košarkaši su u tim trenucima imali šest poena prednosti. Dobro raspoloženje u dvorani nestalo je kada je novalija u ligi  Andrew Nembhard sa sirenom pogodio tricu za pobjedu Pacersa. Indiana je stigla 17 poena minusa (101:84) s početka posljednje četvrtine, Lakersi propustili ostvariti šestu pobjedu u posljednjih sedam utakmica.

Anthony Davis se vratio u sastav Lakersa s 25 poena i 13 skokova, LeBron je zabio 21 poen uz sedam skokova. Tyrese Haliburton je s 24 poena predvodio strijelce Indiane.