Neredi

VIDEO Kaos u Zadru: Domaći navijači se sukobili s redarima, pogodili u glavu trenera svoje momčadi

Foto KK Zadar

Suci su odlučili prekinuti utakmicu dok se ne isprazni cijela dvorana - oko tisuću gledatelja

Utakmica između Zadra i Igokee prekinuta je malo prije kraja prvog poluvremena kad je sudac tražio da jedan navijač Zadra napusti tribine dvorane “Krešimir Ćosić”, što je on uporno odbijao, pa je to isto zatražio i trener Jusup.

U nezadovoljstvu su se pridružili još poneki navijači Zadra, koji su se čak sukobili s redarima, pa je prekid potrajao nekoliko minuta.

Samo što je susret nastavljen (31:33), sudac Uroš Oberknežević ponovo je tražio da bude odstranjen i drugi navijač, a potom je nepoznatim predmetom pogođen u glavu i domaći trener Danijel Jusup!

Nasreću, bez ikakvih posljedica, iako se zadarski trener neko vrijeme držao za glavu.

Suci Uroš Oberknežević, Marko Juras i Marko Pecelj su zatim napustili parket u te su odlučili prekinuti utakmicu dok se ne isprazni cijela dvorana – točnije oko tisuću gledatelja.