NBA liga

Raspoloženi Luka Dončić odveo Maverickse do prve pobjede, šest poena Zubca u porazu Clippersa

Luka Dončić i Precious Achiuwa/Foto REUTERS

Clippersima nije pomogao ni Paul George s 41 poenom, 10 skokova i četiri asistencije

RIJEKA  Clippersi su upisali poraz od Memphisa (drugi ove sezone), a Ivica Zubac odigrao je 19 minuta za momčad iz Los Angelesa. Hrvatski centar za to vrijeme provedeno na parketu postigao je šest poena, uhvatio sam skokova uz tri asistencije.

Clippersima nije pomogao ni raspoloženi Paul George s 41 poenom, 10 skokova i četiri asistencije.

Luka Dončić je s 27 poena, 10 asistencija i devet skokova odveo Dallas do prve pobjede. Mavericksi su svladali Toronto u gostima.

Chicago Bullsi prvi put u pet godina otvorili su sezonu s omjerom 3-0. Bulls su ograničili Pistonse na samo 15 poena u drugoj četvrtini, a onda na samo 11 u trećoj izgradivši tako prednost koju suparnik nije mogao stići.

Šest je igrača Bullsa imalo dvoznamenkasti učinak, a predvodio ih je DeMar DeRozan sa 21 poena. Trey Lyles je bio najučinkovitiji kod Pistonsa sa 20 koševa.