Nikola Jokić/Foto REUTERS
Donovan Mitchell ubacio je 42 poena u pobjedi nad Orlandom
povezane vijesti
- Nikola Jokić upisao 35. triple-double učinak sezone. Wolvesi pobijedili u Bostonu prvi put nakon 2005.
- VIDEO LeBron oborio rekord, Dončić dobio 16. tehničku sezone, a Lakersi slavili tricom pola sekunde prije kraja
- Aktualni NBA prvaci neće doći u tradicionalni posjet Bijeloj kući. Trumpa su odbili mnogi sportaši
NEW YORK Nuggetsi su protiv Sunsa upisali i treću uzastopnu pobjedu, šestu u posljednjih osam utakmica, a Nikola Jokić stigao do 29. “triple-double” učinka sezone s 23 poena, 17 skokova i isto toliko – asistencija. Sve je zasladio i s pobjedničkim ubačajem 11 sekundi prije kraja utakmice. Srpskom centru ovo je bio 192. utakmica u NBA karijeri s “triple-double” učinkom. Na vječnoj ljestvici ispred njega je samo Russell Westbrook (209).
Devin Booker je predvodio momčad iz Arizone s 22 poena. Imao je u svojim rukama i posljednju loptu, ali nije uspio pogoditi sa sirenom za pobjedu svoje ekipe.
Knicksi su protiv Pelicansa upisali šestu uzastopnu pobjedu uz 32 poena Jalena Brunsona. Karlo Matković je na parketu Madison Square Gardena proveo 22 i pol minute, te ubacio 12 poena, uz tri skoka i jednu asistenciju.
Donovan Mitchell je postigao 42 poena u domaćoj pobjedi Clevelanda protiv Orlanda. James Harden se priključio s 26 poena. Paolo Banchero je bio prvi strijelac gostiju s 36 poena, šest skokova i pet asistencija.