Premijer liga

Košarkašice FSV-a sezonu otvorile pobjedom kod Zagreba, Riječanke su slomile otpor protivnica u samoj završnici

Gotovo cijelu utakmicu niti jedna se ekipa nije uspjela značajnije odvojiti, ali u zadnje četiri i pol minute Riječanke su ipak slomile otpor domaćih igračica

ZAGREB Susret 1. kola Premijer lige košarkašica: Zagreb – FSV 56:66 (17:18, 16:15, 14:12, 9:21). SŠD Boško Božić-Pepsi. Gledatelja: 20. Suci: Čačić, Findri, Maesano Krapinec (Zagreb).

ZAGREB: Grizelj 10 (0-2), Ostojić 17 (8-11), Poljac 2 (2-2), Ćurić 13 (1-2), Milošević 12 (0-2), Jurič 1 (1-2), Jerković, Grgić, Rončević, Damjanović, Sekulić 1 (1-2), Terze.

FSV: Bašek 14 (3-6), Perko 12 (4-4), Tuftan 1 (1-2), Krajina 12 (2-2), Peričić 7 (4-4), Poss 12 (1-2), Leoni, Soldo, Kajfeš 2, Škare, Phillips 6.

Košarkašice FSV-a otvorile su novu sezonu pobjedom nad Zagrebom, a dohvatile su je u samoj završnici susreta. Gotovo cijelu utakmicu niti jedna se ekipa nije uspjela značajnije odvojiti, ali u zadnje četiri i pol minute Riječanke su ipak slomile otpor domaćih igračica. Slobodnim bacanjem Tuftan je izjednačila (53:53), a potom su serijom 13:3 gošće zaključile susret.