Martin Zlomislić

Kapetan Rijeke nakon remija s Lokomotivom: “Očekivali smo tri boda, ali ništa strašno se nije dogodilo”

Portal Novilist.hr

Foto PIXSELL

Foto PIXSELL

Sanchez ima bogato iskustvo i sigurno će nam puno toga prenijeti. Trebat će vremena dok se ne uhodamo, ali vjerujemo u dobre rezultate - kaže Zlomislić.

RIJEKA Nogometaši Rijeke nisu uspjeli u debiju trenera Victora Sancheza prekinuti niz bez pobjeda. Susret s Lokosima je završio rezultatom 1:1, a u emisiji Pod stijenama Kantride Radio Rijeke ga je komentirao kapetan Martin Zlomislić.




– Očekivali smo tri boda i htjeli smo ih uzeti pogotovo radi lošeg ulaska u sezonu, ali nekad jednostavno ne možeš pobijediti i moraš nastaviti dalje. Ništa strašno se nije dogodilo, idemo dalje i probati popraviti ovaj ulazak u sezonu – rekao je Zlomislić, a potom se osvrnuo na novog trenera Sancheza.


– On je trener koji ima i bogato igračko i trenersko iskustvo, tako da nam puno toga može donijeti i prenijeti. Premalo je tu, odradili smo dva treninga, teško je odmah pohvatati sve njegove zamisli. Mijenja se koncept igre, sigurno će trebati vremena, ali za njega mogu reći da je veliki profesionalac i dobar čovjek. Vidi se da ima znanje i uz malo vremena napravit će odličan rezultat.


Već u srijedu Rijeku očekuje utakmica šesnaestine finala Kupa protiv Maksimira na Rujevici.




– Nemamo što dobiti, samo možemo izgubiti. Od nas se očekuje da prođemo. Moramo se postaviti kao da je to svaka druga prvenstvena utakmica, maksimalno ozbiljno. Sav respekt prema njima, ali mi smo Rijeka i od prve minute, bez obzira koji sastav izađe, tražit ćemo prolazak.