OI Tokio

Kanuist Marinić ostao bez plasmana u finale slaloma na divljim vodama za 2.12 sekundi, najbrži Francuz Thomas

Matija Marinić/Foto REUTERS

TOKIO Hrvatski kanuist Matija Marinić nije se uspio plasirati u finale slaloma na divljim vodama na Olimpijskim igrama u Tokiju, on je u polufinalu ostvario 11. vrijeme, a u borbu za medalje će najbržih 10.

Mariniću je plasman u finale izmaknuo za 2.12 sekundi.

Naš je kanuist u polufinalnoj utrci ostvario vrijeme od 107.94 sekunde, ali i uz jedan dodir vrata što mu je donijelo još dvije kaznene sekunde što je njegov rezultat podiglo na konačnih 109.94 sekundi, dok je posljednje mjesto koje vodi u finale zauzeo Japanac Takuya Haneda sa 107.92 sekunde.

Najbrži u polufinalu bio je Francuz Martin Thomas sa 100.65 sekundi ispred Australca Daniela Watkinsa sa 101.28 i Španjolca Andera Elosegija sa 103.15.