Serie A

Juventus skromnom izvedbom svladao suparnika iz donjeg dijela ljestvice i skočio na peto mjesto ljestvice

Milana Badelja nije bilo u sastavu Genoe, dok je Adrian Šemper ostao na gostujućoj klupi za pričuve.

TORINO Nogometaši Juventusa pobijedili su na domaćem terenu Genou 2-0 u utakmici 16. kola Serie A te su skočili na peto mjesto ljestvice.

Juventus opet nije briljirao, ali je svladao suparnika iz donjeg doma ljestvice. Genoa je i dalje na samo jednoj ligaškoj pobjedi u sezoni. U 9. minuti je Cuadrado zabio za 1-0, dok je utakmica prelomljena tek u 82. kada je Dybala dao gol za konačnih 2-0.

Lazio je pobijedio Sampdoriju u gostima s 3-1, a sve je bilo riješeno nakon prvog dijela kada su Rimljani već imali 3-0 (jedan gol Milinković-Savića i dva Immobilea). Laziju nije naštetilo ni što je Milinković-Savić u 67. minuti dobio crveni karton, a hrvatski nogometaš Toma Bašić je odigrao cijelu utakmicu za goste.