Prva HNL

Juniori Rijeke pogotkom u sudačkoj nadoknadi pobijedili Hajduk! Gajzler strijelac za tri boda

Foto HNK Rijeka

RIJEKA Juniori Rijeke slavili su 1:0 protiv Hajduka u trećem kolu Prve HNL! Gajzler je pogotkom u sudačkoj nadoknadi donio svojoj momčadi vrijedna tri boda.

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Korač je ubacio s desne strane, a Gajzler sjajnim udarcem glavom pogodio mrežu.

Dominirali su Bijeli tijekom susreta, imali su i u 34. minuti odličnu priliku, kada je Buić nadskočio gostujuće stopere, ali vratar Hajduka je odličnom reakcijom sačuvao je mrežu.

Strijelac Niko Gajzler je, pak, u 78. minuti mogao doći do gola, ali je vratar Hajduka vršcima prstiju obranio njegov udarac.