Hrvatska U-17

Jarnijevi igrači skoro iznenadili favoriziranu Englesku na startu Europskog prvenstva

P. N.

Robert Jarni/Foto PIXSELL

Vratar Hlapčić u 41. minuti zaustavio je kazneni udarac Goldingu, a Rimac u sučevoj nadoknadi pogodio vratnicu i propustio posljednju priliku za poravnanje

BALMAZUJVAROS Utakmica 1. kola skupine D EURO-a do 17 godina: Hrvatska – Engleska 0:1 (0:1). Gradski stadion. Sudac: Smajc (Slovenija). Strijelac: Nwaneri (8’). Žuti kartoni: Levak (Hrvatska), Samuels-Smith, Boniface, Lovelace (Engleska).

HRVATSKA: Hlapčić, Zebić, Puljić, Skalin, Lalić (od 70’ Živković), Pavić, Levak (od 76’ Čalušić), Skoko (od 46’ Kujundžić), Sušak, Matković (od 76’ Rimac), Majić (od 70’ Kardum).

ENGLESKA: Setford, Acheampong, Samuel, Samuels-Smith, Boniface (od 90’ Jemide), Dada-Mascoll (od 61’ Gray), Dibling, Golding (od 82’ Dyer), Lewsi-Skelly, Nwaneri (od 61’ Young), Chiwoma (od 61’ Lovelace).

Hrvatska nogometna reprezentacija do 17 godina poražena je od Engleske na otvaranju EURO-a u Mađarskoj. Vratar Hlapčić u 41. minuti zaustavio je kazneni udarac Goldingu, a Rimac u sučevoj nadoknadi pogodio vratnicu i propustio posljednju priliku za poravnanje. Jarnijevi odabranici idući susret igraju u nedjelju protiv Švicarske.