Djurgarden

Izbacili Rijeku iz Europe pa ukupnim slavljem nad APOEL-om ušli u grupnu fazu Konferencijske lige

Sa susreta Rijeke i Djurgardena.../Foto HNK Rijeka

NICOSIA Nogometaši švedskog Djurgardena, koji su u prethodnoj fazi eliminirali Rijeku, plasirali su se u grupnu fazu Konferencijske lige iako su u uzvratnoj utakmici doigravanja u Nikoziji poraženi od ciparskog Apoela s 2-3.

Šveđani su u prvom susretu na domaćem terenu slavili s 3-0.

Ciparski klub poveo je u sedmoj minuti golom hrvatskog napadača Antona Maglice, a u 23. minuti Dani Blum je doveo Apoel u vodstvo od 2-0.Gosti su u 69. minuti smanjikli preko Eliasa Andersona, a pet minuta kasnije Apoel je preko Marquinhosa ponovno poveo s dva pogotka. Konačan rezultat postavio je Joel Asoro u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Ždrijeb grupne faze Konferencijske lige održava se u petak u Istanbulu od 14.30 sati.