
Slavlje igrača Lazija/Foto: REUTERS
Lazio će u četvrtfinalu za tri tjedna gostovati kod Milana koji je prošloga tjedna sa 3-1 nakon produžetka izbacio Genou.
povezane vijesti
- VIDEO Ivan Perišić donio Interu trofej Kupa Italije! Hrvatski reprezentativac zabio dva pogotka u produžetku za veliko slavlje
- Brozović i Perišić večeras u lovu na novi trofej, velikani calcija igraju u rimskom finalu Kupa
- Nogometaši milanskog Intera prvi finalisti Kupa Italije, Martinez dvostruki strijelac, Brozović asistirao
RIM Nogometaši Lazija plasirali su se u četvrtfinale talijanskog Kupa zahvaljujući 1-0 (0-0, 0-0) domaćoj pobjedi protiv Udinesea nakon produžetka u osmini finala.
Jedini gol na utakmici postigao je Immobile u 106. minuti.
Hrvatski veznjak Toma Bašić nije konkurirao za nastup u momčadi Lazija.
Lazio će u četvrtfinalu za tri tjedna gostovati kod Milana koji je prošloga tjedna sa 3-1 nakon produžetka izbacio Genou.
Poznato je kako će u četvrfinalu igrati i Fiorentina – Atalanta, dok će preostala dva para biti poznata nakon što se odigraju ostali dvoboji osmine finala u kojima će se još kasnije u utorak sastati Juventus i Sampdoria, u srijedu će na teren Sassuolo i Cagliari te Inter – Empoli, a u četvrtak Roma i Lecce.