Nogomet

Hajduk okončao pripreme u Austriji bez pobjede, uoči Superkupa upisao dva poraza i dva remija

Foto PIXSELL

BAD BLUMAU Nogometaši Hajduka odigrali su posljednju prijateljsku utakmicu na ljetnim pripremama uoči nove sezone te u četiri odigrana susreta nisu ostvarili ni jednu pobjedu.

U zadnjem susretu Hajduk je remizirao 1-1 protiv aktualnog mađarskog doprvaka Kisvarde. Gosti su vodili nakon prvog dijela, a početkom drugog poluvremena izjednačio je Kačaniklić golom u 50. minuti. U samoj završnici Splićani su mogli i do pobjede, ali Diamantakos nije realizirao jedanaesterac.

Hajduk je tako na pripremama u Austriji izgubio protiv rumunjskog Cluja (0-2) i belgijskog Genta (0-3), dok je remizirao protiv Hamburga (2-2) i sada protiv mađarskog sastava.

Hajduku, pak, slijedi utakmica domaćeg Superkupa protiv Dinama u Zagrebu. Taj je ogled na programu 9. srpnja u 20 sati.