La Liga

Getafe i nakon pet kola bez bodova u španjolskom prvenstvu, nisu uspjeli pogoditi niti iz penala

ZADNJE MJESTO - Nogometaši Getafea/Foto Instagram

MADRID U prvoj utakmici subotnjeg programa 5. kola Primere Rayo Vallecano je na domaćem terenu svladao Getafe sa 3-0, pa su tako gosti i nakon pet kola bez bodova i na zadnjem mjestu tablice, dok je Rayo Vallecano trenutno sedmi sa sedam bodova.

Domaćini su poveli u 9. minuti iz penala, a strijelac je bio Óscar Trejo. Za nove pogotke moralo se dugo čekati, do 78. minute, kada je vodstvo Rayo Vallecana povisio Pathé Ciss, a tri minute kasnije Radamel Falcao pogađa za 3-0.

Gosti su mogli doći do utješnog pogotka u 85. minuti, ali Enes Unal nije iskoristio penal.