Nogomet

Genoa nakon produžetaka izborila osminu finala Kupa, Badelj ušao u drugom poluvremenu

Milan Badelj/Foto Arhiva NL

Teško je prvoligaš Genoa prošao među šesnaest najboljih i izborio gostujući dvoboj kod Lazija

GENOA Nogometaši Genoe izborili su prolaz u osminu finala talijanskog Kupa nakon što su na domaćem terenu, nakon produžetaka, svladali Reggianu 2-1.

Teško je prvoligaš Genoa prošao među šesnaest najboljih i izborio gostujući dvoboj kod Lazija. Drugoligaš Regigiana čak je i povela u 37. minuti golom Muhameda Djamance, dok je izjednačenje uslijedilo u 53. minuti kada je Haps zatresao gostujuću mrežu.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1-1, a gol vrijedan prolaska postigao je Islanđanin Gudmundsson u 99. minuti. Hrvatski nogometaš Milan Badelj za Genou je u igru ušao početkom drugog poluvremena.

Parovi osmine finala: Lazio – Genoa, Fiorentina – Lecce ili Parma, Napoli – Torino ili Frosinone, Inter – Bologna, Atalanta – Sassulolo ili Spezia, Roma – Cremonese, Juventus – Salernitana i Milan – Udinese ili Cagliari.