Engleska

Fulham izbacio Tottenham u Liga kupu, asistencija Perišića

Prilikom izvođenja jedanaesteraca svih pet igrača Fulhama je bilo precizno, a tragičar je bio Davinson Sanchez čiji je udarac zaustavio vratar Fulhama Marek Rodak

LONDON Nogometaši Fulhama izborili su plasman u 3. kolo Liga kupa nakon što su boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedili Tottenham sa 5-3.

Fulham je poveo u 19. minuti londonskog derbija autogolom braniča Tottenhama Mickyja van de Vena, a izjednačio je Richarlison u 56. minuti na asistenciju hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića.

Prilikom izvođenja jedanaesteraca svih pet igrača Fulhama je bilo precizno, a tragičar je bio Davinson Sanchez čiji je udarac zaustavio vratar Fulhama Marek Rodak.

Perišić je za Spurse igrao do 71. minute kada je umjesto njega u igru ušao Son Heung-Min.