PREMIERSHIP

Drugi uzastopni poraz Tottenhama, Brighton uzeo bodove minimalnom pobjedom

Gareth Bale (Tottenham)/Foto REUTERS

BRIGHTON U posljednjoj utakmici 21. kola engleskog nogometnog prvenstva Brighton and Hove Albion je kao domaćin svladao Tottenham Hotspur sa 1:0 (1:0).

Brighton je u prvom poluvremenu u potpunosti nadigrao Tottenham, a jedini pogodak postigao je Trossard u 17. minuti nakon odličnog prodora i asistencije Grossa. U nastavku se igralo ravnopravno, no rezultat se više nije mijenjao.

Brighton je ovom pobjedom ostao 17., ali sada ima 21 bod, sedam više od 18. Fulhama koji se nalazi u zoni ispadanja. Tottenham je drugim porazom zaredom ostao šesti sa 33 boda, koliko imaju i sedmi Chelsea te osmi Everton.