Hrvatski kup

Dinamo uz dosta muke svladao drugoligaša i izborio četvrtfinale Kupa, Gorica prošla Mladost Ždralove

Foto PIXSELL

Dinamo ipak dolazi do izjednačenja u 39. minuti zahvaljujući Komnenu Andriću, a pobjedu i plasman u četvrtfinale donosi mu u 71. minuti Oršić koji je iz kornera pogodio suparnički gol

BIJELO BRDO Dinamo se u srijedu plasirao u četvrtfinale Hrvatskog kupa nakon što je na gostovanju u Bijelom Brdu uz dosta muke svladao trenutačno vodeću momčad druge lige BSK sa 3-2.

Zagrebački klub vrlo brzo dolazi u vodstvo, već u drugoj minuti susreta, a strijelac je Amir Gojak. BSK međutim izjednačuje ju 33. minuti nakon što je Gbane zabio gol glavom. Dvije minute kasnije, Čikvar nakon greške vratar Zagorca zabija za 2-1 za BSK. Golman Dinama izašao je s gola, ali je promašio loptu.

Dinamo ipak dolazi do izjednačenja u 39. minuti zahvaljujući Komnenu Andriću, a pobjedu i plasman u četvrtfinale  donosi mu u 71. minuti Oršić koji je iz kornera pogodio suparnički gol.

Gorica je osigurala plasman u četvrtfinale Hrvatskog kupa nakon što je u osmini finala izbacila Mladost Ždralove sa 2-0.

Golove za velikogoričku momčad zabili su Vlatko Stojanovski u 41. minuti i Martin Šroler u 60.