Četvrta NL NS Rijeka

De Armas presudio Riječanima u 11. kolu, Lokosi potopljeni u nastavku

Tomislav Volarić

Konačan rezultat u 83. minuti postavio je Vidan koji se najbolje snašao nakon kornera kojeg je izveo De Armas – 0:3

RIJEKA Utakmica 11. kola 4. NL NS Rijeka: Lokomotiva – Rovinj 0:3 (0:0). Stadion Kantrida. Gledatelja: 50. Sudac: Gabrijel Flegar 6. Pomoćnici: Prpić i Mrkela (svi Rijeka). Strijelci: 0:1 Perković (65’), 0:2 De Armas (72’-11m), 0:3 Vidan (83’). Žuti kartoni: Popović (Lokomotiva), Hoxha, Perković, Maružin (Rovinj).

LOKOMOTIVA: Popović 5,5, Smiljanić 6 (od 56’ Randelj 6), Vidas 6,5, Stojković 6, Valenčić 6 (od 56’ Žarić 6), Shabanov 6 (od 87’ Francetić-), Krmpotić 6, Fuštar 6 (od 71’ Sablić -), Pičuljan 6, Matešković 6, Fumić 6 (od 87’ Ferenčić-).

ROVINJ: Starčić 6,5, Hoxha 6, Butući 6, Vidan 7, Perković 7,5, Herak 6 (od 84’ Buljević -), Matošević 6,5 (od 87’ Zgrablić -), Tošić 6 (od 84’ Kazalac -), Šverko 6, De Armas 8,5 (od 87’ Paulinić -), Lazarić 6 (od 45’ Maružin).

Rovinj je uvjerljivo svladao Lokomotivu (0:3) u utakmici u kojoj se sve značajno dogodilo u drugom poluvremenu. Gosti su u vodstvo stigli preko Perkovića u 65. minuti, koji je iskoristio izvrsnu dubinsku loptu De Armasa i matirao vratara Popovića – 0:1. U 72. minuti De Armas je s bijele točke »panenkom« prevario Popovića – 0:2. Konačan rezultat u 83. minuti postavio je Vidan koji se najbolje snašao nakon kornera kojeg je izveo De Armas – 0:3.