Veliki uspjeh

Član Triatlon kluba Rival Gabriel Barac osvojio zlato za Hrvatsku na prvenstvu Balkana

P. N.

Aurora Valinčić i Gabriel Barac/Foto S. DRECHSLER

RIJEKA Član Triatlon kluba Rival Gabriel Barac osvojio je zlato za Hrvatsku na prvenstvu Balkana. Mladi triatlonac bio je prvi u supersprint disciplini (400 m, 10 km i 2,5 km) u Youth kategoriji (U17). S ukupnim vremenom od 30 minuta i 19 sekundi za više od pola minute ostavio je Bugarina Aleksandra Božilova te za gotovo punu minutu predstavnika BiH Mustafu Jamaka.

Gabrielove kolegice iz kluba Aurora Valinčić i Lana Vale imale su svoj međunarodni prvijenac, a osvojile su odlično sedmo i 11. mjesto.