Serie A

Cagliari i Fiorentina remizirali u ludom susretu s dva promašena penala i crvenim kartonom

Foto ACF Fiorentina

Marko Rog je izvan sastava Cagliarija, a Firentinci su igrali bez prvoga strijelca Srbina Dušana Vlahovića.

CAGLIARI U utakmici 23. kola Talijanske lige Cagliari i Fiorentina su igrali 1-1.

Bila je to uzbudljiva utakmica na Sardiniji s dva gola, dva promašena penala i crvenim kartonom.

U osmoj minuti penal je promašio igrač gostiju Biraghi, a domaći su poveli u 47. minuti golom Brazilca Joao Pedra. Isti igrač je u 68. minuti promašio kazneni udarac, a Fiorentina ostala bez isključenoga Španjolca Odriozole.  U 75. minuti Fiorentina je izjednačila preko Sottila.

Cagliari je u opasnoj zoni, 18. s 17 bodova, a Fiorentina šesta s 36 bodova .