Pogodio i u play-offu LP

Bivši napadač Rijeke u briljantnoj formi, Čolak četvrtu utakmicu zaredom strijelac za Rangerse!

Antonio Mirko Čolak/Foto REUTERS

PSV je na gostovanju u Glasgowu prvi došao u vodstvo pogotkom u 37. minuti, ali je Čolak izjednačio samo tri minute kasnije

RIJEKA Bivši napadač Rijeke Antonio Mirko Čolak ponovo je bio strijelac za Glasgow Rangerse, ovoga puta u remiju 2:2 s PSV-om u prvom susretu play-offa Lige prvaka.

PSV je na gostovanju u Glasgowu prvi došao u vodstvo pogotkom u 37. minuti, ali je Čolak izjednačio samo tri minute kasnije. Lawrence je preokrenuo rezultat u korist domaćina u 70. minuti, da bi Obispo ponovo poravnao osam minuta kasnije.

Hrvatskom je napadaču ovo čak četvrta utakmica zaredom u kojoj je zabio gol! Dva je gola zabio u prvenstvu, a dva u pretkolima Lige prvaka.