Škotska

Bivši napadač Rijeke strijelac za Rangers u oproštaju od sezone

Antonio Mirko Čolak / Reuters

Čolak, koji nije igrao više od mjesec i pol dana zbog ozljede, ušao je u igru u 69. minuti i zabio za konačnih 3-0 u 78. minuti. Bio je to njegov 14. prvenstveni pogodak ove sezone

GLASGOW Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac posljednjeg gola za Rangers u 3-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Saint Mirrena u susretu posljednjeg, 38. kola škotskog nogometnog prvenstva.

Čolak, koji nije igrao više od mjesec i pol dana zbog ozljede, ušao je u igru u 69. minuti i zabio za konačnih 3-0 u 78. minuti. Bio je to njegov 14. prvenstveni pogodak ove sezone.

Zajedno s Čolakom, u 69. minuti za Rangers  je u posljednjoj utakmici sezone za taj klub u igru ušao i Borna Barišić.

Rangers je sa 92 osvojena boda završio drugi na ljestvici, sedam bodova manje od Celtica koji je osvojio 53. naslov prvaka. Treći Aberdeen je osvojio 57 bodova.