Švedsko prvenstvo

Bivši napadač Rijeke nastavio svoj sjajni golgeterski niz, ali je njegov Malmö poražen pogotkom s bijele točke u 99. minuti

Hrvatskom napadaču to je bio čak osmi gol u 13 prvenstvenih utakmica. Čolakov Malmö je i dalje vodeći u prvenstvu s 30 bodova, koliko ima i Djurgarden, koji ima utakmicu manje.

RIJEKA Bivši napadač Rijeke Antonio Mirko Čolak još je jednom potvrdio svoju sjajnu golgetersku formu. Njegov Malmö je u u 15. kolu švedskog prvenstva izgubio 3:2 kod kuće od Göteborga, ali Čolak je nastavio sjajan golgeterski niz, zabivši za vodstvo u 7. minuti.

Hrvatskom napadaču to je bio čak osmi gol u 13 prvenstvenih utakmica. Ipak, pogodak Berga i autogol Larssona donijeli su preokret Göteborgu, da bi Abubakari u 86. zabio za 2:2.

Malmo je u 95. minuti ostao s igračem manje, a zatim Sana u 99. minuti zabio za pobjedu gostiju. Čolakov Malmö je i dalje vodeći u prvenstvu s 30 bodova, koliko ima i Djurgarden, koji ima utakmicu manje.