Pobjeda AEK-a

Bivši mladi hrvatski reprezentativac srušio Partizan u pretkolu Europske lige

Foto Instagram, Partizan FK

29-godišnji Miličević je trenutno reprezentativac BiH, Petev mu je nedavno uručio poziv, a prošle je godine iz Sarajeva stigao u AEK

RIJEKA Beogradski Partizan poražen je na gostovanju kod ciparskog AEK-a 1:2 u prvom susretu trećeg pretkola Europske lige, a pobjedu je domaćinu donio Hrvoje Miličević, nekadašnji mladi reprezentativac Hrvatske.

Beogradska je momčad povela u 18. minuti pogotkom Meniga, da bi izjednačio Garcia 15 minuta kasnije. AEK je dominirao u drugom dijelu, a do preokreta i pobjeda ga je doveo Miličević u 69. minuti nakon kornera.

29-godišnji Miličević je trenutno reprezentativac BiH, Petev mu je nedavno uručio poziv, a prošle je godine iz Sarajeva stigao u AEK. U karijeri je igrao i za Zrinjski, Pescaru, kazahstanski Aktobe…