Serie A

Bivši igrač Hajduka asistirao za pogodak kojim je Salernitana uzela bod protiv Milana

MILANO Milano i Salernitana su u ponedjeljak u zadnjoj utakmici 26. kola talijanskog prvenstva odigrali neriješeno 1-1.

Povela je domaća momčad na kraju prvog poluvremena golom Oliviera Girouda. No, Salernitana dolazi do izjednačenja u 61. minuti, strijelac je Boulaye Dia i to na asistenciju hrvatskog nogometaša Domagoja Bradarića.

Bradarić je odigrao cijelu utakmicu za Salernitanu, dok Ante Rebić nije ušao u igru za Milan.

Milan je trenutačno četvrti sa 48 bodova, samo jednim više od petoplasirane Rome, dok je Salernitana 16. sa 26 bodova.