Turska Superliga

Bešiktaš preokretom do tek druge pobjede u osam susreta, Vida odigrao svih 90 minuta

Domagoj Vida/Foto REUTERS

Bila je ovo tek druga prvenstvena pobjeda Bešiktaša u posljednjih osam utakmica. U tom je razdoblju aktualni turski prvak upisao dvije pobjede, dva remija i čak četiri poraza.

ISTANBUL U posljednjoj utakmici 18. kola turske Süperlig nogometaši Bešiktaša na domaćem su terenu svladali Göztepe s 2-1.

Gostujući sastav je vodio 1-0 već od 3. minute kada je strijelac bio Ndiaye. Do poluvremena je domaćin uspio izjednačiti. U 31. minuti je Kanađanin Larin pogodio za 1-1, dok je nakon točno sat vremena igre Alžirac Ghezzal pogodio za konačnih 2-1.

Bešiktaš je do kraja strahovao za pobjedu jer je posljednjih deset minuta imao igrača manje na terenu (Rosier). Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu u obrambenom redu domaćina.

Bešiktaš je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto ljestvice, dok je Göztepe ostao nisko, na pretposljednjem mjestu.