Bundesliga

Beljo zabio Bayernu, ali aktualni njemački prvak je svejedno uzeo sva tri boda

Foto Augsburg, Instagram

BERLIN U dvoboju 2. kola Bundeslige Bayern je u Muenchenu svladao Augsburg s 3-1, a gol za goste zabio je Dion Drena Beljo.

Beljo je ušao u igru u 66. minuti, a u 86. minuti je zabio za konačnih 1-3 na dodavanje Demirovića.

Mali bavarski derbi na Allianz Areni nije dobro počela za goste jer je branič Felix Udokhai u 32. minuti pogodio vlastitu mrežu, a Harry Kane je u 40. iz penala povećao na 2-0. Englez je u 69. minuti postigao svoj drugi pogodak na utakmici na dodavanje Daviesa za drugu pobjedu Bayerna.

Ranije su Mainz i Eintracht odigrali 1-1. Mainz je poveo golom Korejanca Lee Yae Sunga (25), a kada je u 40. minuti isključen Anagaur Knauff, činilo se da će domaći lako do bodova. No, u 91. minuti Egipćanin Marmoush je izjednačio. Hrvoje Smolčić  je igrao do 80. minute, a Kristijan Jakić do 70. u momčadi iz Frankfurta.