La Liga

Barcelona po prvi put u posljednja četiri nastupa došla do pobjede, žrtva je bio Levante

Nakon što je glatko izgubila od Bayerna u Ligi prvaka (0-3), a potom remizirala protiv Granade i Cadiza, Barcelona je napokon pronašla žrtvu, pobijedivši Levante sa 3-0.

BARCELONA U susretu sedmog kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou pobijedila Levante sa 3-0 upisavši prvu pobjedu u posljednja četiri nastupa.

Barca je već nakon 14 minuta vodila 2-0 golovima Nizozemaca Memphisa Depaya (7-11m) i Luuka de Jonga (14), a potom u nastavku susreta promašila sedam, osam sjajnih prilika. U samoj završnici susreta Ansu Fati je potvrdio pobjedu katalonskog sastava.

Gosti su tek u 81. minutu prvi put zapucali u okvir Barcina gola.

U ranije odigranom susretu Osasuna je na gostovanju pobijedila Mallorcu sa 3-2. Gosti su poveli, Mallorca je okrenula rezultat s dva gola, da bi Osasuna s dva nova gola stigla do pobjede.

Za goste su zabili Cote (9), Inigo Perez (58) i Javi Martínez (88), dok su za Mallorcu strijelci bili Dani Rodríguez (11) i Fer Nino (45+4).

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir nije nastupio za Osasunu zbog ozljede.

Na ljestvici vodi Real Madrid sa 17 bodova, Sevila i Atletico Madrid imaju po 14, Real Sociedad 13, a Barcelona 12 bodova.