La Liga

Barcelona bolja od Cadiza, Katalonci čuvaju lijepu prednost u odnosu na Real Madrid

Suparnika je Barcelona slomila na samom kraju prvog poluvremena kada je postigla oba pogotka.

BARCELONA U 22. kolu španjolske La Lige vodeći nogometaši Barcelone bili su na svom Camp Nou bolji od Cadiza kojeg su pobijedili 2-0.

Suparnika je Barcelona slomila na samom kraju prvog poluvremena kada je postigla oba pogotka. U 43. minuti je prvi pogodak na ogledu zabio Sergi Roberto, ali je veliki dio posla kod tog pogotka napravio Ferran Torres koji je driblinzima iz igre izbacio veliki dio suparničke obrane.

Na 2-0 je samo nekoliko trenutaka kasnije povećao Robert Lewandowski svojim 15. prvenstvenim golom ove sezone. U nastavku je Barcelona rutinski čuvala prednost od dva gola i mirno privela utakmicu kraju nakon koje opet ima velikih osam bodova više od drugoplasiranog madridskog Reala.

Posljednju utakmicu ovog kola u ponedjeljak će odigrati Gefate i Valencia.