La Liga

Barca uz igrača više došla do minimalne pobjede i 10 bodova više od Real Madrida

Barca je mogla i do drugog gola u 55. minuti, no Ferran Torres nije realizirao kazneni udarac. Pogodio je lijevu stativu

BARCELONA U susretu 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je pobijedila Valenciju sa 1-0 i sada ima 10 bodova više od Real Madrida, no “Kraljevski klub” ima i susret manje.

Pogodak odluke je zabio Raphinha u 15. minuti utakmice.

Barca je mogla i do drugog gola u 55. minuti, no Ferran Torres nije realizirao kazneni udarac. Pogodio je lijevu stativu.

Četiri minute kasnije domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Araujo.

U prvom nedjeljnom susretu Real Valladolid je pobijedio Espanyol sa 2-1 ostvarivši prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Real Valladolid je dohvatio važne bodove u borbi za prvoligaški spas porazivši na svom stadionu Espanyol sa 2-1.

Bila je to prva pobjeda Valladolida u zadnja četiti kola, dok je Espanyol prekinuo niz od dvije pobjede.

Domaćin je poveo u 25. minuti golom Ivana Sancheza, da bi u 62. minuti Alvaro Aguado zabio za 2-0. U 87. minuti je Martin Braithwaite smanjio rezultat.

Valladolid je ovom pobjedom napustio zonu ispadanja i sada se nalazi na 14. mjestu sa 27 bodova, koliko ima i Espanyol na 12. mjestu.

Na vrhu je Barcelona sa 62 bodova, 10 više od Real Madrida. Valencija je u zoni ispadanja na 19. poziciji.