Atletičari Kvarnera ekipni prvaci Hrvatske na polumaratonu u Čakovcu

Ivana Vaupotić

Blaž Car-Pavlic, Goran Grdenić i Danijel Peček

Atletičari Kvarnera titulu su osvojili s ukupnim vremenom 3:40:03 sata

RIJEKA Atletičari Kvarnera Goran Grdenić, Blaž Car-Pavlic i Danijel Peček osvojili su naslov ekipnih prvaka Hrvatske na polumaratonu Zrinski, što je održan u Čakovcu, a koji je ujedno bio pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske.

Atletičari Kvarnera titulu su osvojili s ukupnim vremenom 3:40:03 sata, s tim da je Goran Grdenić trčao 1:12:47 sati i zauzeo šesto mjesto u pojedinačnoj konkurenciji, Blaž Car-Pavlic polumaraton je završio na osmoj poziciji trčavši 1:13:07 minuta, dok je Danijel Peček zauzeo 11. mjesto za 1:14:09 minuta.

Titulu ekipnih viceprvaka osvojile su Svetice (Miškulin, Srdarević, Mikulić, 3:41:39), dok je na treću stepenicu pobjedničkog postolja stao Varaždin (Hladnik, Križanić, Martinčić, 3:49:57).