Serie A

Atalanta i Juventus odigrali bez golova, Mario Pašalić ušao tek desetak minuta prije kraja

Reuters

Reuters

BERGAMO – Nogometaši Atalante i Juventusa odigrali su utakmicu bez golova u sedmom kolu talijanske Serie A.

Tvrdi dvoboj nije ponudio golove, ali ni puno prilika, s tim da je nešto bolji dojam ostavila Atalanta. Za domaći sastav tek od 82. minute je zaigrao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić. Obje su momčadi ostale na svojim dosadašnjim pozicijama, Juventus je četvrti, a Atalanta peta.

U prvom nedjeljnom susretu Bologna je pred svojim navijačima pobijedila Empoli 3-0, a igrač utakmice bio je Riccardo Orsolini koji je postigao sve golove, u 21., 66. i 92. minuti.

Nakon toga su Udinese i Genoa odigrali 2-2. Oba pogotka za goste je postigao Gudmundsson i Genoa je bila sasvim blizu pobjede jer je vodila do 91. minute. No, tada je Romero pogodio vlastitu mrežu i susret je završio bez pobjednika.

U ponedjeljak su na programu posljednje tri utakmice ovog kola. Igrat će Sassuolo – Monza, Torino – Verona i Fiorentina – Cagliari.