Škotska liga

Antonio Mirko Čolak nastavlja zabijati! Bivši igrač Rijeke utrpao nova dva gola u dresu Rangersa

Antonio Mirko Čolak/Foto REUTERS

GLASGOW Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak nastavio je sa sjajnom golgeterskom formom u dresu Rangersa, on je u 4-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Ross Countyja u susretu 5. kola škotskog nogometnog prvenstva postigao dva pogotka.

Čolak je zabio drugi i treći gol na utakmici, prvoga “šakricama” u 39. minuti, a drugoga preciznim udarcem sa 15-ak metara u 59. minuti. Prvig ol postigao je Lundstram u 24. minuti, a konačni rezultat postavio je Davis u 80.

Naš je napadač tako u posljednjih sedam utakmica postigao sedam pogodaka, a teren je napustio u 63. minuti. Borna Barišić je, pak, odigrao čitav susret za Rangers.

Vodeći Rangers sada ima 13 bodova, jedan više uz utakmicu više od drugog Celtica koji će u nedjelju igrati protiv Dundee Uniteda. Ross County je pretposljednji 11. s tri boda.