Serie A

Ante Rebić donio Milanu bod protiv Juventusa i izjednačenje s Interom, Stara dama u zoni ispadanja

Ante Rebić i Giorgio Chiellini/Foto REUTERS

TORINO Hrvatski napadač Ante Rebić bio je strijelac za Milan u 1-1 remiju na gostovanju kod Juventusa u derbiju 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Rebić, koji je odigrao čitav susret za Milan, poravnao je na konačnih 1-1 u 76. minuti glavom s pet metara spustivši u mrežu korner Tonalija. Juventus je poveo na samom početku utakmice, u 4. minuti i to iz protunapada nakon kornera Milana. Morata je nakon brzog iznošenja lopte izašao sam pred Maignana i rutinski ga svladao.

Nakon što je izjednačio na 1-1, Rebić je u 83. minuti imao priliku i dovesti Milan u vodstvo, ali je pucao preko grede.

Milan se ovim bodom poravnao na vrhu ljestvice s gradskim rivalom Interom, oba sastava imaju po 10 bodova, dok je uventus i dalje u zoni ispadanja, 18. s dva boda.