La Liga

Ante Budimir donio bod Osasuni, to mu je osmi prvenstveni gol ove sezone

Ante Budimir sa suigračima/Foto Osasuna, MIKEL SAIZ

CADIZ Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir postigao je još jedan pogodak za Osasunu koja je u 16. kolu španjolskog nogometnog prvenstva osvojila jedan bod odigravši 1-1 na gostovanju u Cadizu.

Povela je domaća momčad u 19. minuti, a strijelac je bio Roger Marti. Osasuna je na izjednačenje čekala do 70. minute, kad je Ante Budimir bio uspješan izvođač kaznenog udarca i tako postigao svoj osmi prvenstveni pogodak u ovoj sezoni.

Osasuna sada ima 16 bodova i još uvijek je na 14. mjestu, ali se bodovno izjednačila s Alavesom i Villarrealom. Cadiz je s 13 bodova na 17. poziciji, posljednjoj koja donosi ostanak u elitnom razredu španjolskog nogometa.