WTA HAMBURG

Ana Konjuh preko Talijanke Jasmine Paolini došla do drugog kola WTA turnira u Hamburgu

Ana Konjuh/Foto: PIXSELL

Konjuh će u 2. kolu za suparnicu imati bolji iz dvoboja Talijanke Sare Errani i Francuskinje Fione Ferro.

HAMBURG Hrvatska tenisačica Ana Konjuh plasirala se u 2. kolo WTA turnira u Hamburgu, gdje je za sat i pol igre svladala Talijanku Jasmine Paolini sa 7-5, 7-5.

U oba seta Konjuh i Paolini su do rezultata 5-5 po jednom oduzimale servis suparnici, a onda je 23-godišnja Dubrovčanka uspijevala ostvariti još jedan “break” te ga potom potvrditi prilikom servisa za set, odnosno meč. Kod vodstva Paolini od 5-4 u drugom setu Konjuh je uspjela spasiti i dvije vezane set-lopte Talijanke.