Nogomet

Al Nassr u 92. minuti ostao bez domaće pobjede, Brozović asistirao

Marcelo Brozović/Foto REUTERS

RIJAD Nogometaši Al Nassra ostali su u 92. minuti bez domaće pobjede u ogledu 9. kola prvenstva Saudijske Arabije, na domaćem terenu odigrali su 2-2 protiv Abhe.

Nakon nešto manje od pola sata igre Al Nassr je imao prednost od dva pogotka, a posebno je lijep bio uvodni gol u trećoj minuti. Cristiano Ronaldo je sjajno petom proigrao hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića koji je asistirao strijelcu Otaviju. U 28. minuti Talisca je podebljao prednost domaćina, dok je u 36. minuti Bguir realizirao jedanaesterac za goste i time smanjio na 1-2.

Unatoč dosta prilika u drugom poluvremenu Al Nassr nije uspio povećati prednost i na kraju je u 92. minuti primio pogodak. Odlično je s 25 metara potegnuo Toko Ekambi za konačnih 2-2.

Hrvatski vezni igrač Marcelo Brozović je zamijenjen u 80. minuti.

Al Taawon je trenutačno vodeći na ljestvici s 22 boda, dok je Al Nassr na diobi trećeg mjesta i ima tri boda manje.