
Grupa Their
Ulaz je slobodan, a donacije će se prikupljati na ulazu. Donacije se mogu uplatiti i na bankovni račun
povezane vijesti
U petak, 20. lipnja 2025. s početkom u 20 sati, u riječkom Klubu Palach održat će se koncert posvećen Flaviju Sirotiću – glazbeniku, vjernom članu riječke metal scene i bivšem gitaristu benda Their.
Flavio je već jednom prebrodio teški moždani udar, no život ga je ponovno teško iskušao. Drugi cerebrovaskularni inzult ostavio je ozbiljne posljedice – oduzetu desnu stranu tijela i gubitak govora. Trenutno se nalazi na rehabilitaciji u istarskom stacionaru, u iščekivanju prijema u toplice. Proces oporavka uključuje fizioterapiju, logopedsku terapiju i psihološku podršku, a uz sve emocionalne izazove, zahtijeva i znatna financijska sredstva.

Flavio Sirotić
Koncert u Klubu Palach organizira se s ciljem prikupljanja pomoći za Flavijevu rehabilitaciju. Ulaz je slobodan, a donacije će se prikupljati na ulazu.

Greynoise
Na pozornici će nastupiti: THEIR – istarski pagan black metal bend, prepoznatljiv po spoju sirove metal estetike i elemenata istarskog folklora,

Diamond Dust
FLESH – zagrebački heavy metal trio s više od 20 godina staža, poznat po energičnim nastupima i prepoznatljivom zvuku, GREYNOISE – alternativni metal bend iz Zagreba s moćnim ženskim vokalom i izraženim scenskim nastupom i DIAMOND DUST – riječke thrash metal perjanice aktivne od 2006. godine, s brojnim nastupima diljem regije.
Donacije se mogu uplatiti i na bankovni računZa sve koji nisu u mogućnosti prisustvovati, a žele pomoći, donacije se mogu uplatiti na:
IBAN: HR67 2402 0063 1045 4871 5 BIC: ESBCHR22 Flavio Sirotić |
Natalija Zanetić Car, koja već tjednima predano koordinira organizaciju ovog događaja, zahvaljuje svim pojedincima i organizacijama koji su omogućili da se koncert održi:
„Ovaj koncert nije samo glazbeni događaj – to je čin zajedništva i solidarnosti. Zahvaljujem svima koji su dali svoj doprinos: Klubu Palach i Udruzi Ri Rock na nesebičnoj podršci i infrastrukturi, HDS ZAMP-u na iznimnoj gesti odricanja naknade u korist Flavija, Jadran hotelima Rijeka na osiguranom smještaju za izvođače, dizajnerskom studiju Tigipa i autoru Giordanu na doniranom vizualnom identitetu, Studiju Barbara iz Buja na pomoći s organizacijskim troškovima, bendu Po’ Metra Crijeva na donaciji mercha te brojnim anonimnim donatorima koji su pomogli iz sjene. Svima – iskreno hvala. Vaša pomoć je neprocjenjiva“, rekla je Natalija Zanetić Car.

Flesh