Josip Dešić / Foto Facebook Josip Dešić
povezane vijesti
HDZ Kostrene u nedjelju je dobio novog predsjednika – Josipa Dešića koji je na unutarstranačkim izborima u Kostreni dobio više glasova od protukandidatkinje Svami Tomulić. Za njegove zamjenike izabrani su Vesna Bobić i Željko Vrban.
– Zahvaljujem svim članicama i članovima Hrvatske demokratske zajednice Kostrena na ukazanom povjerenju i podršci na unutarstranačkim izborima.
Velika mi je čast što sam izabran za predsjednika općinske organizacije HDZ-a Kostrena. Posebno me veseli visoka izlaznost, koja pokazuje da članovi žele aktivno sudjelovati u radu naše stranke.
Ova pobjeda nije moja osobna, nego potvrda da zajedno možemo graditi snažniji i uspješniji HDZ te nastaviti djelovati u interesu naših mještana i razvoja Općine Kostrena.
Pred nama su brojni izazovi, ali i prilike koje možemo iskoristiti samo ako radimo složno, otvoreno i s jasnom vizijom budućnosti.
Čestitam svojoj protukandidatkinji na ostvarenim rezultatima i pozivam je na daljnju zajedničku suradnju u ostvarivanju naših zajedničkih ciljeva
. Čestitam novoizabranim potpredsjednicima, gospođi Vesni Bobić i gospodinu Željku Vrbanu – vjerujem da ćemo zajedno, kao tim, pokazati da se kroz suradnju i predan rad mogu postići sjajni rezultati.
U idućem razdoblju moj je cilj dodatno osnažiti općinsku organizaciju kroz proširenje članstva, te aktivno uključivanje mladih, kako bi bili vidljivi i prisutni među mještanima, od mladih do umirovljenika, da prepoznamo njihove potrebe i zajedno tražimo rješenja.
U svom radu vodit ću se načelima suradnje i uključivosti, s ciljem da svaki član i simpatizer HDZ-a osjeti da je dio iste priče. Svojim zalaganjem trudit ću se opravdati ukazano povjerenje, poručio je Dešić koji inače predaje na Katedri za građansko pravo Pravnog fakulteta u Rijeci.