Karate

Rabljanka Leona Peić osvojila naslov državne prvakinje: Trenirala je s gipsom na ruci i nije odustajala

Hrvoje Hodak

Foto Karate klub Rab-Enpi

Njezin trud, rad i upornost ovog puta doveli su je do ovog velikog uspjeha

Karate klub Đakovo je u subotu 17. prosinca bio domaćin Prvenstva Hrvatske u katama za mlađe kategorije.

Prvenstvo se održalo u Nastavno-športskoj dvorani u Đakovu, a okupilo je 326 natjecatelja iz 47 klubova, među njima, naravno, s novim izvrsnim rezultatom, bio je i Karate klub Rab-Enpi.

Naime, nakon četiri borbe mlada Rabljanka Leona Peić zauzela je mjesto na postolju kao državna prvakinja u kategoriji djevojčice 12 godina.

Riječ je o djevojčici koja je mjesec dana prije prvenstva trenirala s gipsom na ruci i nije odustajala. Njezin trud, rad i upornost ovog puta doveli su je do ovog velikog uspjeha.