Natjecanje u Rijeci

Ekipa ŠRD Lovrata Krk državni prvaci u sportskom ribolovu iz usidrene brodice

Mladen Trinajstić

Nikola Kosić, Leon Bajčić i Tomas Lukarić ulovili su 48 riba ukupne težine 4.803 grama

Na proteklog vikenda u Rijeci održanom ekipnom prvenstvu Hrvatske u sportskom ribolovu iz usidrene brodice, u kategoriji U21, naslov Državnih prvaka osvojila je ekipa ŠRD Lovrata Krk.

U konkurenciji najboljih ekipa u Hrvatskoj, loveći neposredno ispred riječkog brodogradilišta 3. Maj, natjecatelji krčke Lovrate u sastavu Nikola Kosić, Leon Bajčić i Tomas Lukarić uvjerljivo su osvojila titulu ekipnih Državnih prvaka.

Spomenuta trojka ulovila je 48 riba ukupne težine 4.803 grama. Kako su nam prenijeli predstavnici ovog iznimno trofejnog krčkog sportsko-ribolovnog društva, u ulovu su prevladavali arbuni, a ulovio se još pokoji fratar i širun.

Na drugom mjestu sa, 1.5 kg zaostatka, pozicionirala se ekipa ŠRD Zubatac Poreč u sastavu Gregor Udovičić, Mauro Tabaković i Erik Todorović, dok je 3.mjesto osvojio sastav Tunere Jadranovo, u sastavu David Gojković Jurotić, Antonio Rek i Leon Brnić.