Ilustracija / Foto Aleksandra Kućel-Ilić
povezane vijesti
OPATIJA – Opatijski knjižničari su svim ljubiteljima pisane riječi poželjeli “dugo, toplo, načitano ljeto” i poručili da će Gradska knjižnica Opatija od 1. srpnja prijeći na rad u jednoj smjeni, što podrazumijeva ljetno radno vrijeme.
U knjižnicu će se tijekom srpnja i kolovoza moći ponedjeljkom, srijedom i petkom od 8 do 14 sati, utorkom i četvrtkom od 14 do 20 sati, te subotom od 8 do 13 sati.
Po članskoj iskaznici je istovremeno moguća posudba ukupno 5 knjiga ili druge građe, poručili su.