Night Trail Run

FOTO Jedanaest najhrabrijih otrčalo noćnu utrku Carmen Sylva, ni klizav teren im nije bio prepreka

Aleksandra Kućel Ilić

Foto Marko Gracin

Najbrži je natjecatelj u muškoj konkurenciji bio Tin Ivović, a u ženskoj konkurenciji slavila je Marina Muller Puškarić

Noćna utrka “Carmen Sylva” Night Trail Run koja se održala večeras u okvirima programa “Opatija – Oaza zdravlja i wellnessa”, zbog nepovoljnih vremenskih prilika okupila je tek manji broj trkača, njih 11 najhrabrijih kojima klizav teren nakon kiše nije bio prevelika prepreka za svladavanje 7,4 kilometra duge dionice.

Najbrži je natjecatelj u muškoj konkurenciji bio Tin Ivović koji je noćnu utrku po šumskom šetalištu savladao za 40 minuta i 16 sekundi. Drugo mjesto je osvojio Marino Banović, a treće Sebastijan Goljan.

U ženskoj konkurenciji je slavila Marina Muller Puškarić koja je dionicu savladala za 47 minuta i 40 sekundi, druga je bila Valeria Barhatova, a treća Maja Kordić Sekulić.

Staza je sudionike povela sa Slatine, kroz opatijsko šumsko šetalište Carmen Sylva do Pobri odakle su se spustili kroz naselje Kosovo na plažu Lipovica, te vratili Lungomarem do Slatine.

Po završetku utrke u organizaciji Turističke zajednice grada Opatije, druženje se nastavilo na terasi kavane Strauss hotela Palace uz proglašenje pobjednika i zakusku, a za doista dobru atmosferu pobrinuo se DJ Vedran.

Glavni partner večerašnje utrke bili su Liburnia Riviera Hoteli koji su nagradili najuspješnije natjecatelje i priredili za njih prigodan domjenak.

Foto Aleksandra Kućel-Ilić Foto Aleksandra Kućel-Ilić Foto Aleksandra Kućel-Ilić