povezane vijesti
CRIKVENICA – Gradsko društvo Crvenog križa Crikvenica, u suradnji s Kliničkim zavodom za transfuzijsku medicinu KBC-a Rijeka, organizira prvu ovogodišnju akciju darivanja krvi.
Kako javljaju iz GDCK-a Crikvenica, akcija će se održati u prostoru Thalassotherapije Crikvenica, točnije u dvorani Mirta iznad recepcije, i to u petak 13. ožujka od 7.30 do 13 sati.
Za darivatelje krvi osiguran je parking kod gornjeg ulaza, nakon prolaska kroz rampu lijevo.
Nakon darivanja za sve darivatelje osiguran je i obrok koji se može konzumirati od 830 sati. Također, za sve darivatelje osigurani su simbolični pokloni te posebni pokloni za darivatelje koji prvi puta daruju krv.
– Pozivamo sve naše stalne darivatelje, kao i one koji to žele postati da se odazovu ovoj humanitarnoj akciji, poruka je iz GDCK-a Crikvenica.