
Mirko Bulić / Foto Aleksandra Kućel Ilić
Na realizaciji radimo već godinama i nastavit ćemo sve do ostvarenja cilja, poručuje Mirko Bulić
povezane vijesti
Odlučili smo prvi put izaći u javnost nakon nedavnih izbora unutar Hrvatske stranke umirovljenika grada Opatije. U stranci je došlo do smjene rukovodstva nakon izbora, a razlog su loši rezultati s kojima nismo zadovoljni.
Svima je poznato da je vrijeme korone donijelo mnoge probleme, pa tako i nedostatnu komunikaciju.
S obzirom na to da se i politička situacija zadnjih godina izmijenila raznim pomicanjem u strankama, promijenili su se i rezultati zadnjih lokalnih izbora.
Mi kao respektabilna stranka u našem gradu imamo puno rada iza sebe i puno je naših projekata zaživjelo i nastavljaju djelovati dalje budući da su rađeni na način da opstanu bez obzira koja je opcija na vlasti te pridonose boljitku umirovljenika.
Nastojat ćemo našim radom i politikom popraviti sliku stranke za sljedeće izbore i za budućnost.
Jedan od projekata HSU-a Opatija od krucijalne važnosti je dnevni boravak za starije osobe na čijoj realizaciji radimo već godinama i nastavit ćemo sve do ostvarenja cilja – rekao je na press konferenciji novi predsjednik Gradske organizacije HSU-a u Opatiji Mirko Bulić.
Zahvalio je aktualnoj vlasti Grada Opatije koja je nastavila i nadogradila programe za pomoć umirovljenicima te pozvao zainteresirane da im se priključe jer, kako je istaknuo, »samo ujedinjeni i zajedničkim djelovanjem imamo snagu za rješavanje problema«.
– Sadašnja postava stranke u Opatiji ima velikog iskustva u rješavanju umirovljeničkih i socijalnih potreba, kao i političke volje za napredniji pogled u budućnost – rekao je Bulić i najavio dežurstva u uredu stranke na adresi Ulica maršala Tita 78/1 tijekom 2022. godine i to jednom tjedno, srijedom od 10 do 12 sati.