Goranski kuglači svom zavičaju podarili još dvije medalje

Marinko Krmpotić

Jakov Gregorina, Patrik Arbanas i Karo Beljan

U U12 uzrastu Gorani imaju četiri kuglača među prvom šestoricom te uz to zlato i broncu

Za kraj ovogodišnje natjecateljske sezone mladih kuglača goranski su kuglači svom zavičaju podarili još dvije medalje.

Prvak Hrvatske u kategoriji U12 postao je Patrik Arbanas, član KK Skrad sa ukupno 913 čunjeva, dok je srebro osvojio Jakov Gregorina iz Ponikva Zagreb sa 891 srušenim čunjem, a treće mjesto u tom uzrastu osvojio je član KK “Goranin” Karlo Beljan srušivši u dva nastupa u Ogulinu i Zaprešiću 887 čunjeva, samo četiri manje od drugoplasiranog!

No, tu nije kraj lijepim vijestima kad je riječ o goranskim kuglačima u ovoj kategorji. Naime, igrač “Goranina” Ivano Ćosić s 877 srušenih čunjeva osvojio je odlično četvrto mjesto, a njegov klupski kolega Patrik Čmelik sa 863 čunja osvojio je šesto mjesto u konkurenciji 19 ponajboljih hrvatskih kuglača ovog uzrasta.

Dakle, u U12 uzrastu Gorani imaju četiri kuglača među prvom šestoricom te uz to zlato i broncu!