Foto policija Mađarska
Djevojku su nakon silovanja izveli iz stana i ostavili je na autobusnoj stanici
povezane vijesti
„Ponestalo nam je riječi“, ovako počinje zapisnik mađarskog Državnog tajništva za provedbu zakona o šokantnom zločinu u Szegedu gdje su trojica muškaraca silovala 18-godišnju djevojku i nakon toga joj se još rugala u porukama.
Osumnjičenici su, piše portal Index.hu, uhićeni za manje od jednog dana.
Sve se, prema izvješću Državnog tajništva za provedbu zakona, dogodilo 21. listopada na Széchenyijevom trgu u Szegedu gdje su 19-godišnji V. Zsolt János, 37-godišnji D. Attila i 40-godišnji J. Viktor oteli 18-godišnju djevojku. Pridružio im se i njen poznanik.
“Njih trojica su puna četiri sata nad mladom ženom ispoljavali svoje niske seksualne nagone”, stoji u izvješću.
Posebno šokantan dio odnosi se na iskaz poznanika žrtve koji je izjavio da se bojao priskočiti joj u pomoć, te je cijelo vrijeme mobitelom snimao što se događa u stanu i igrao igrice na računalu.
Djevojku su nakon silovanja izveli iz stana i ostavili je na autobusnoj stanici. Neposredno nakon, jedan je od osumnjičenika kontaktirao svoju žrtvu i napisao joj da, iako nijedan od njih nije koristio kondom, “ne treba brinuti, i da neće zatrudnjeti”.
Policija je počinitelje identificirala za manje od dana. Sud je naredio njihovo pritvaranje.