Photo: Davor Javorovic/PIXSELL
povezane vijesti
- Napao 56-godišnju ženu, udario ju šakom u glavu, nakon što mu je prigovorila zbog bacanja pirotehnike
- Uslijed nestručnog rukovanja pirotehničkim sredstvom od strane bliske osobe ozlijeđeno dijete
- Autom naletjela na 44-godišnjeg pješaka koji je kolnik prelazio po pješačkom prijelazu. Pao i zadobio ozljede
OSIJEK – Zdravstveno stanje bivšeg ministra obrane Marija Banožića u daljem je poboljšanju te je premješten s Jedinice intenzivnog liječenja na Kliniku za neurokirurgiju, doznaje se u ponedjeljak u Ravnateljstvu ovoga KBC-a.
Banožić je 11. studenoga ozlijeđen u prometnoj nesreći kod Vinkovaca, u kojoj je poginuo vozač kombi vozila Goran Šarić. Zadobio je višestruke ozljede tijela, mozga, prsnog koša ekstremiteta, pa je nakon nesreće najprije hospitaliziran u vinkovačkoj bolnici, ali je zbog težine ozljeda prevezen u osječki KBC.
Premijer Andrej Plenković ga je nakon nesreće razriješio ministarske dužnosti te je za novoga ministra obrane i potpredsjednika Vlade potvrđen osječko-baranjski župan Ivan Anušić.